Catering i przyjęcia okolicznościowe

Przedstawiamy Państwu naszą Restaurację Dotychczas, do której zapraszamy codziennie przy ul. Sikorskiego 72 w Parku Mercado Tychy. Do dyspozycji oddajemy ¬SALĘ PRZYJĘĆ na WESELA, imprezy okolicznościowe, eventy, konferencje, szkolenia na 80 osób w opcji zasiadanej lub 60 osób w opcji z miejscem do tańca. Jesteśmy idealnym miejscem, w którym urządzicie WESELE SWOICH MARZEŃ. Doradzimy w każdej kwestii dotyczącej organizacji przyjęcia, od idealnej aranżacji sali, przez dekoracje i oprawę muzyczną, po wyśmienite menu opracowane przez naszego Szefa kuchni. Zwieńczeniem uroczystości będzie nasz zespół managerski, kelnerski i barmański, który zadba o kontakt i serwis na najwyższym poziomie. Sala wyposażona jest w klimatyzację, rzutnik i ekran, flipchart, dostęp do internetu, indywidualne nagłośnienie, mikrofon. Dodatkowo: parking dla Gości, kącik zabaw dla dzieci, niezależny taras, szatnia, sejf. Sala znajduje się na piętrze z możliwością wynajęcia na wyłączność. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 731 922 224 Zapraszamy również do zamówień naszego stałego menu z karty, które dostępne jest w lokalu oraz na stronie www.dotychczas.pl

Catering - Tychy

Serwowane posiłki są tym elementem przyjęcia, który na długo pozostaje w pamięci gości, dlatego warto zadbać o to, by dania były smaczne i wykonane z najwyższej jakości składników. Właśnie tym kierujemy się podczas przygotowywania naszych specjałów, dlatego nasza karta dań z pewnością spełni Wasze oczekiwania oraz gości. Korzystając z naszej usługi cateringu można mieć pewność, że wybiera się przede wszystkim jakość, wyszukany smak oraz zdrowe jedzenie na talerzu.

Oferta cateringowa dopasowana do potrzeb

Oczywiście jesteśmy otwarci na prośby, ale i propozycje naszych klientów, dlatego możemy przygotować specjalne menu pod daną okazję. Nasza obsługa, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym, z pewnością sprosta każdemu kulinarnemu wyzwaniu. Długi staż pracy oraz niezliczona ilość przygotowywanych przyjęć pozwala nam świadczyć usługę cateringu na więcej niż zadowalającym poziomie.

Okolicznościowe przyjęcia - Tychy

Nasza restauracja została zaprojektowana i urządzona w taki sposób, by stała się dogodnym miejscem do organizowania przyjęć i spotkań w gronie rodzinnym. Strefa przyjęć znajduje się na piętrze restauracji, dzięki czemu zebrani goście mają zapewniony spokój i są odseparowani od możliwego zgiełku panującego na dole. W odpowiednio przygotowanej do tego sali możliwa jest organizacja różnego typu imprez i spotkań.

W naszej restauracji można zorganizować:

  • chrzciny
  • roczki
  • stypy
  • wesela
  • urodziny
  • uroczyste kolacje
  • spotkania firmowe
  • konferencje
  • wieczory panieńskie i kawalerskie i wiele więcej...