Chrzciny – Tychy

Chrzciny w Tychach - Restauracja Dotychczas

Uroczystość ochrzczenia najmłodszego członka rodziny to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Jest to nie tylko okazja do spotkania się bliskich mieszkających w odległych stronach, ale też do wspólnego biesiadowania. Ze względu na swój charakter, ale też ilość gości, taka uroczystość rzadko organizowana jest w domu, gdyż lepszym rozwiązaniem okazuje się restauracja. Dodatkowym atutem dla naszych gości jest pokój dla Matki z dzieckiem, a dla trochę większych dzieci jest kącik zabaw w lokalu i letni plac zabaw w naszym ogrodzie.


Zadbamy o komfort gości

Organizacja chrzcin w naszej restauracji w Tychach to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć na swoich barkach przygotowania pięknego przyjęcia. Z chęcią się tym zajmiemy. Nasi kucharze zadbają o wyjątkowo smaczne, ale i zdrowe menu. Zawsze mamy na uwadze potrzeby naszych klientów i gości, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi do menu wybranego na to przyjęcie. Wszystkie serwowane w naszej restauracji posiłki przygotowujemy sami: makarony, ciasta, chleby, wędliny. Stawiamy przede wszystkim na świeżość oraz naturalne smaki, dzięki czemu nasze dania zawsze spotykają się z zadowoleniem gości.

O komfort biesiadników podczas przyjęcia zadba profesjonalna obsługa, która będzie pilnowała, by na stole nie zabrakło napojów oraz przekąsek.

Komfortowa sala przyjęć

W naszej restauracji na miejsce do organizacji chrzcin wyznaczyliśmy salę znajdującą się na piętrze. Dzięki temu biesiadnicy mają zagwarantowany spokój, mogą swobodnie rozmawiać i czerpać przyjemność z przebywania razem, a dodatkowym atutem dla wszystkich gości, nie tylko dla palących, jest taras w którym można usiąść i pooddychać świeżym powietrzem.

 

W restauracji DOTYCHCZAS w Tychach można także zorganizować: roczki, stypy, wesela i inne uroczystości.