O nas

Zapraszamy do Restauracji DOTYCHCZAS, która jest idealnym miejscem na wspólny posiłek z rodziną, przyjaciółmi czy kontrahentami a także idealnym lokalem do wydarzeń branżowych i spotkań firmowych.

Tworzymy wyjątkowe miejsce na mapie Tychów i Śląska powstałe z miłości do gotowania, szacunku do natury, z myślą przewodnią o nie marnowaniu jedzenia. Miejsce bazujące na naturalnych lokalnych produktach, gdzie kucharze tworzą własną narrację do dań kuchni europejskiej oraz interpretują stare receptury na nowo.

Naszym menu z własnymi zaprawami, wyrobami cukierniczymi, piekarniczymi i wędliniarskimi gościmy Was na lunche, obiady i kolacje. Nie brakuje doskonałej kawy, koktajli czy wina. Dostępna jest opcja zakupu na wynos nie tylko menu, ale również naszych rzemieślniczych delikatesów. Dbamy o sezonowość produktów oraz menu dostępne dla wegetarian i wegan.

Na piętrze restauracji przewidzieliśmy salę przyjęć okolicznościowych, szkoleń czy konferencji zaprojektowaną tak, aby każdy poczuł się wyjątkowo.

Nasza restauracja to atrakcyjne miejsce, które zaspokoi potrzeby odbiorców ceniących dobrą kuchnię, profesjonalną obsługę, a także rodzinną atmosferę i świadomą konsumpcję nastawioną na jakość i utrzymanie zdrowia planety. Miejsce, w którym tradycja spotka się z nowoczesnością, a nasza obsługa umili chwile podczas pobytu przy wyśmienitych daniach.