Wino – Tychy

Wyśmienite wino? Tylko w restauracji Dotychczas w Tychach!

Restauracja Dotychczas mieści się w tyskim centrum handlowym Mercado Park i zaprasza wszystkich miłośników dobrych trunków na degustację win z całego świata. Lampka wina może się stać idealnym zakończeniem dnia spędzonego w centrum handlowym, chwilą odpoczynku po intensywnych zakupach. Z myślą o zróżnicowanych gustach naszych gości, przygotowaliśmy szeroką kartę win i alkoholi, by każdy znalazł coś idealnego dla siebie.


Wina do posiłku i nie tylko

Serwowane w naszej restauracji wina doskonale podkreślają smak dostępnych w naszym menu dań. Nietuzinkowe bukiety smakowe uwypuklą niezwykły charakter potraw naszej kuchni. W naszym menu znajdą Państwo idealne wina do ryb, serów, makaronów, owoców morza, mięsa i steka.

Wina z całego świata

W menu znajdują się wina z państw, które słyną z produkcji wysokiej jakości tego typu trunków. Polecamy Państwu wina z Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec, Węgier, Austrii, Chile oraz z Argentyny. Można wybierać spośród win czerwonych, białych oraz różowych. W naszej ofercie znajdują się również wina musujące i szampan. Pod każdą pozycją w karcie win wskazany jest szczep, dzięki czemu nasi Goście nie mają problemu z odszukaniem swojego ulubionego gatunku a nasza obsługa również chętnie doradzi w wyborze odpowiedniej butelki.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą kartą win i alkoholi. W wyborze odpowiedniego drinka czy wina, który będzie adekwatny zarówno do okazji, jak i zamówionego dania, pomocą służy nasz personel. Zapraszamy do naszego lokalu, gdzie przy butelce dobrego trunku można miło spędzić czas z ukochaną osobą, rodziną, bliskimi czy kontrahentami.