Desery – Tychy

Słodkie desery? Tylko w restauracji Dotychczas!

W restauracji Dotychczas serwujemy przepyszne desery, które robione są przez nas własnoręcznie w naszej cukierni. Nasze wyroby cukiernicze to długa lista przysmaków, obok których nie można przejść obojętnie. Po pierwszym spróbowania słodkich specjałów z pewnością każdy będzie miał ochotę na więcej. Potwierdzeniem tego jest wyjątkowo smacznie brzmiące menu. Jakie słodkie propozycje można w nim znaleźć?


Przepyszne torty

Dotychczas oferuje szeroki wybór tortów, które sprawdzą się na mniejsze i większe okazje. Dzięki zróżnicowanym propozycjom możemy zaproponować coś dla miłośników ciemnej, ale i białej czekolady oraz owoców. W naszym menu można znaleźć tradycyjny tort nugatowy, w którym dobrze wyczuwalna jest nuta orzechów. Dużą popularnością cieszy się tort na bazie trzech musów czekoladowych. Dość podobny w smaku jest tort Sachera, czyli czekoladowy tort przełożony konfiturą morelową i oblany czekoladową polewą.

Smaczne ciasta

Czas na małe co nieco, czyli ciasta, które są idealnym towarzystwem do kawy, herbaty i innych napojów. W grupie pieczonych przez nas ciast można znaleźć sernik kokosowy z kremem z palonej białej czekolady, szarlotkę tatrzańską na bazie smacznych jabłek oraz bardzo zdrowe brownie jaglane z białej czekolady.

Pozostałe desery

Naszą specjalnością są również tarty (szczególnie tarta Toblerone z masłem orzechowym). W menu znaleźć można też tak nietuzinkowe propozycje tak zwane Mono desery, takie jak sernik Prosecco czy musy z mlecznej lub białej czekolady, które mogą być wzbogacone smakiem orzechowych pralinek, żelków owocowych czy wiśniami Amarena.