Pizza – Tychy

Włoska pizza? Tylko w restauracji Dotychczas w Tychach!

W restauracji Dotychczas serwujemy przepyszne pizze przygotowywane z oryginalnych, włoskich składników, które wraz z chrupiącym ciastem tworzą bardzo miłe dla podniebienia kompozycje. Każda pizza jest ukłonem w stronę włoskiej kuchni – ich smak pozwala się myślami przenieść do zatłoczonych włoskich miasteczek. Zależy nam tym, by nasze kompozycje jak najbardziej odzwierciedlały włoskie smaki i przede wszystkim to jest doceniane w serwowanych przez nas daniach.


Jakość dodatków to dla nas priorytet

Zależy nam na tym, by wszystkie serwowane przez nas dania, nie tylko pizze, były posiłkami zdrowymi, dostarczającymi naszym klientów mnóstwa energii, dlatego zawsze decydujemy się na wybór składników spożywczych najlepszego gatunku. Na serwowane przez nas pizze trafiają więc warzywa od lokalnych i sprawdzonych dostawców, które charakteryzują się świeżym i intensywnym smakiem.

Menu dla każdego

W naszej karcie dań znajdują się pizze zarówno dla miłośników wegetariańskich posiłków, jak i dla amatorów mięsa. W grupie pizz wegetariańskich znajduje się dobrze wszystkim znana Margherita, ale też pizza warzywna czy grzybowa z boczniakami i pieczarkami. Z kolei bazą do tworzenia pizz z mięsem jest wędzony karczek czy szarpana wieprzowina, co w połączeniu z dobrej jakości serem oraz smacznymi dodatkami tworzy idealną propozycję dla fanów wyrazistych włoskich smaków.

Pizzeria Dotychczas zaprasza!

Jeśli mają Państwo ochotę na smaczną pizzę przygotowaną na bazie oryginalnych składników, zapraszamy do składania zamówień w restauracji Dotychczas. Przy naszej pizzy czas spędzony z najbliższym gronem znajomych i rodziną będzie jeszcze przyjemniejszy.